OLSA S.P.A.


     Olsa; farma, bioteknoloji, kozmetik ve ince kimyasallar endüstrisine dayanıklı ekipmanlar ve komple üretim tesisleri için dizayn, ArGe ve yüksek teknolojili üretim yapan bir mühendislik firmasıdır. Firmanın öncelikli işi; üretim prosesinin ana ekipmanlarının dizaynı, üretimi, kurulumu ve devreye alınmasıdır.

     Komple anahtar teslim sistemler için ileriye dönük tasarımları, sürekli stok bulundurması, güçlü temsilcilik ağı ve CIP/SIP alanında hizmet vermesi, Olsa’nın güçlü yanlarından sadece bazılarıdır.

     Olsa, üretim prosesinin farklı aşamalarına; likit formdan (aseptik üretim dahil) semi-solid ve solid ( API ve ince kimyasallar)komponentlere kadar cevap verebilmektedir. Ürettiği ekipmanlar ve anahtar teslim sistemler; farma, bioteknoloji ve kozmetik endüstrisi için son teknoloji uluslararası regülasyonlara ve standartlara uygun şekilde kullanılarak siz değerli müşterilerine teslim edilmektedir.

     Olsa; modern ve geniş ürün yelpazesi, kaliteli üretimi, dinamik organizasyonu, global yapılanması ve finansal gücü ile gelişmiş proses çözümlerinde dünya çapında ideal partneriniz olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

     Bir Masco Group üyesi olarak Olsa köklü bir geçmişe sahiptir fakat amaç gelecektir.

Viale Stelvio, 13
Milan, Italy
www.olsa.com
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.