CPhI Istanbul / 8-10 Mart 2017Metpak Temsilcilik Dış Ticaret, 8- 10 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilmiş olan CphI Istanbul 2017 fuarına katılmıştır. Ziyaretlerinden dolayı tüm müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkür ederiz.

Ripack Ürünleri Hakkında Önemli Uyarı
     Firma Yetkilileri Dikkatine,

    Sizlerin de bildiği gibi Türkiye’de Ripack® ürünleri Ripack® logosu ve Metpak Temsilcilik Dış Tic. Ltd. Şti. güvencesinde satılmaktadır.

    Aldığımız duyumlara göre Ripack® ürünlerinin teknik servis işlemlerini yürüten bazı sözde firmalar ve kişiler tespit edilmiştir. Metpak Temsilcilik olarak Teknik Servis işlemleri için hiç bir firmaya yetki verilmemiştir.

    Metpak Temsilcilik olarak sizlere yeni ürün taleplerinizin yanında yedek parça ve Teknik Servis konusunda da yardımcı olabiliriz.

    Yetkisiz ve ne tür yedek parça kullandığı belli olmayan firma ve kişilerden sağlamış olduğunuz teknik servis işlemleriniz ile ilgili karşılaşacağınız sorunlarınızda maalesef Ripack® veya Metpak Temsilcilik olarak herhangi bir yardımda bulunamayabiliriz.

     Taklit Ripack Ürünleri ve Teknik Servis İşlemleri ile İlgili Bazı Ciddi Sorunlar :
    1- Sözkonusu cihazların herhangi bir CE, GS, TÜV belgesi veya sertifikasyonu yoktur.
    2- Regülatör üzerinde herhangi bir güvenlik olmadığı için her zaman gaz kaçağı sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
    3- Cihaz içerisinde orjinal olmayan yedek parçalarda kısa sürede parçalanma, kopma, yıpranma gibi deformasyonlara sıkça rastlanılır.
    4- Cihazın vermiş olduğu alev homojen ve kalitesiz olduğu için üründe veya kullanıcıda yanma gibi sonuçlar ortaya çıkarabilir.
    5- Cihazın başlık kısmı çok çabuk ısınmaktadır, bu nedenle kullanıcı tarafında güvenlik riski oluşturabilir.
    6- Bazı servis işlemlerinde fahiş fiyatlar uygulandığı tespit edilmiştir.
    7- Garanti kapsamındaki cihazlara yetkisiz kişi ve firmalarca yapılacak müdahelelerde, cihaz garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
    8- Orjinal Ripack® cihazlarının sizlere sağladığı avantaj ve tasarruflar, taklit ve yetkisiz servis cihazlarında mevcut olmamaktadır.
    9- Son olarak bazı cihazların tamiri mümkün olmasına ragmen ilgili firma ve kişilerde yedek parça olmadığı için cihazların tamiri mümkün değildir gibi argümanlarla müşteriler kandırılmaktadır. Tüm Ripack® cihazları arızası ne olursa olsun tamiri mümkündür.

    Yukarıda gördüğünüz gibi sözkonusu cihazların ciddi bir güvenlik boyutu vardır, bu nedenle hiçbir müşterimizin mağdur olmasını istemediğimizden bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda kalıyoruz. Sözkonusu cihazları kullanan veya satan firmalarla ilgili bilgileri bizimle paylaşırsanız seviniriz.

    Arızalı El Shrink Tabancalarınızı iletişim bilgilerinde bulunan adresimize kargolayabilirsiniz. Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz arıza tespitleri sonrasında, müşterilerimizden onay aldığımız takdirde orjinal yedek parçalar ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Coster Group'un Yeni Türkiye Temsilcisi : METPAK
    Haberin devamı için lütfen tıklayınız...
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.