MSK STARLIGHT® El Shrink Tabancaları

MSK Covertech Group’un ilk ürünlerinden olan STARLIGHT® Shrink Ambalaj Tabancası endüstriyel kullanıcılar için tamamıyla yeni standartlar oluşturmuştur. STARLIGHT® Shrink Ambalaj Tabancası en yüksek talepleri, en ağır çalışma koşullarında dahi karşılar. Bu üst düzey el shrink cihazı PE ambalaj filmini %30 oranında daha hızlı shrinkleme kapasitesine sahiptir.


Hızlı ve Kolay Shrinkleme
Sadece 1050 gr. ağırlık ve ergonomik görüntü STARLIGHT® Shrink Ambalaj Tabancasının bazı özelliklerindendir. Bir çok test sonucu ve müşteri tetkikleri bu ürünün işlerliğini yatay ateş başlığı sayesinde sağladığı noktasında birleştiler.Paslanmaz Çelik Koruyucu Başlık
Yeni jenerasyon STARLIGHT® Shrink Ambalaj Tabancasının paslanmaz çelikten yapılmış koruyucu başlığı sayesinde personel yaralanmaları ve film üzerinde oluşması muhtemel zararlar en aza indirilmiştir. Bu koruyucu başlık sayesinde operasyon esnasında gerçekleşebilecek güvenlik sorunları ortadan kalkmıştır.


Patentli Yanma Sistemi
STARLIGHT® Shrink Ambalaj Tabancası patentli 3 aşamalı Venturi sistemi sayesinde (Avrupa Patent No. 0 460 500) üst düzeyde yüksek ateşleme kalitesine sahiptir. Gaz karışımı ateşlemeden önce 3 farklı aşamada sıkıştırıldığı için klasik Venturi sistemlerine göre gaz çıkışı % 60 oranında azalmaktadır.


    ››Teknik Açıklamalar     
    ››Uygulamalar
    ››Broşür
    ››MSK Starlight uygulama videosunu 'dan izlemek için tıklayınız..

    DETAYLI BİLGİ İÇİN
    www.msk.de
          veya
    info@metpak.com.tr

Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.