MEYPACK


     Meypack, hat sonu paketleme makinelerinde etkili, özgün ve güvenilir bir uzmandır. Meypack sistemleri, dünya çapındaki birçok firma tarafından başarılı ve etkin şekilde kullanılmaktadır. Almanya'da ürettiği makinelerin bakım ve servis programlarını kendi elemanları veya partnerleri bünyesinde bulunan tecrübeli elemanlar vasıtasıyla yürütür. Meypack'tan satın alınan tüm sistemler dünya’da herhangi bir yere istenilen zamanda teslim edilir.

     Meypack, makine sistemlerinin kendilerini ispat edebilmeleri ve güvenilir bir şekilde kullanılmaları için sınırsız sayıda zaman harcanmış ve bir çok yeniliğe imza atılmıştır. Meypack sistemleri bir hayli gelişmiş, pratik olarak kendini kanıtlamış, son derece etkili, yüksek verimliliğe sahip, çok hızlı ve geri dönüş süreci oldukça kısa sistemlerdir.

     Kutu paketleme (Wrap Around), shrink paketleme, stretch-film paketleme ve hatta paletayzır ve depaletayzır sistemleri Meypack'ın projelendirdiği, ürettiği ve servis sunduğu makineler arasındadır. Meypack, son paketleme makinelerine ek olarak sızdırmaz kağıt, plastik ve dokuma kumaş torbalar için torba kapama makinelerinin üretimini de yapmaktadır.

   Industriestraße 3
   D-48301 Nottuln
   Germany
   www.meypack.de
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.