MSK Stretch Hood- Tensiontech®

    MSK Stretch Hood sistemleri, sizlere her şekilde palet ve hacimli ürünleri güvenli ve esnek bir yöntemle taşıma fırsatı sunabilir.

Gerdirme Yöntemi ile Paketleme
Tam otomatik MSK Tensiontech® F Stretch Hood makinası ve onun özel streç uygulaması sayesinde sadece bir rulo film ile birkaç farklı tip endüstriyel paleti steçleyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde her paletin ölçüsüne göre gerdirme oranları ayarlanarak optimum stabilite ve uygunluk elde edilebilir.

MSK ClearView® Etkisi ve Sonuç
Geleneksel paketleme metotlarına göre MSK Stretch Hood makinası paketlemeden sonra maksimum oranda şeffaflık ve görünürlük sağlar. Ürünün üzerindeki barkotlar bile filmin üstünden kolayca tarama (Scan) işlemine tutulabilir.

Ekonomik Avantaj
Geleneksel paketleme çözümleri ile karşılaştırıldığında MSK Tensiontech® F Stretch Hood makinası uygun maliyetli filmleri bile hassas film gerdirme teknolojisi ile film tüketimini en aza indirir. Yüksek hacimli paketleme malzemesi stoğunu ortadan kaldırır.
                            Tek bir film rulosu ile tam otomatik olarak farklı boyuttaki birçok ürünü paketleme imkanı sağlar.


MSK’nın özel; eşit gerdirme teknolojisi en ince filmlerin kullanımını mümkün kılar.

5’inci jenerasyon MSK Stretch makinası ile film tüketimi önemli bir oranda azaltılmıştır.

Boylamsal ve çapraz streçleme hareketleri ile ince filmleri yırtmadan esneterek ürün gruplarını ayırt ederek paketleme yapar. Özel MSK teknolojisi elektrik tüketimini minimuma kadar indirebilir.

    Patentli MSK Stretch Hood sistemi ve dikey film toplaması film tüketimini azalttığı gibi daha stabil palet oluşturmayı garanti eder.

Yeni ve benzersiz MSK Stretch Hood sistemi daha sağlam bir palet oluşturmak için kusursuz bir çözümdür.


Uygulama esnasında bir sonraki paletin filmini hazırladığı için 240 palet/saat gibi bir hıza ulaşmanızı sağlar.
DETAYLI BİLGİ İÇİN
www.msk.de
          veya
info@metpak.com.tr
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.