MSK Shrink Uygulaması- Benzersiz Çözümler

    Son 30 yılda meydana gelen pazarın palet paketleme için yüksek talep ve ihtiyaçları, MSK Shrink Sisteminin doğmasına sebep olmuştur. MSK Patentleri baştan sona farklı sektörlerde, önde gelen şirketlerle yapılan işbirlikleri ve tecrübe paylaşımı sonucunda farklı sanayilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaratılmıştır.

Güvenli Çember Shrink Teknolojisi
MSK güvenli çember teknolojisi size açık alev olmadan hedefe doğru ve mesafeli ısıtmayı garanti eder. Optimum sıcaklık ile filmin sadece büzülmesi için gerekli olan ısıyı almasını ve sağlıklı shrinklenmesini sağlar. Bu ısıtma tekniği MSK tarafından farklı sektörlerin ihtiyaçlarına istinaden oluşturulmuştur.MSK Anti-Collage® Sistemi ile Tasarruf
MSK Anti-Collage® Sistemi geliştirildiğinden beri PE ile paketlenmiş ürünlere shrink filmin yapışması ve buruşması g,b, konular geçmişte kalmıştır. MSK Anti-Collage® sistemi ile, MSK shrink makinası yük hacmini, film boyutlarını ve uygun olan shrinkleme kuvvetini önceden belirler. Bu sistem müşterilerimizin önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlamıştır.

Optimum Yük Stabilitesi
The MSK undershrink sistemi ile shrink film kendisini paletin köşe noktalarına sabitler ve paletin serbest kalmasını engeller. Bu uygulama optimum yük stabilitesi ve ince film kullanımı için temel bir gereksinimdir.
MSK ClearView® Etkisi
Geleneksel paketleme metotlarına nazaran MSK Tam Otomatik Shrink sistemi shrinklemeden sonra bile maksimum şeffaflık sağlar. Ürününüzün üzerindeki barkotlar filmin üstünden kolayca okunabilir.
    DETAYLI BİLGİ İÇİN
    www.msk.de
          veya
    info@metpak.com.tr

Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.