POREX TECHNOLOGIES


     Sağlık, endüstriyel ve diğer sektörlere yönelik filtreleme, geçirgenlik uygulamalarına çözüm sunan Porex Technologies dünyanın önde gelen lider, yeni OEM ürün geliştirici ve üreticilerinden biridir. Porex’in spesifik ihtiyaçlara yönelik çözüm odaklı yaklaşımı 1961 yılından beri müşterilerine önemli faydalar ve avantajlar sağlamaktadır.

     Sağlık, endüstriyel ve diğer sektörlere hizmet veren Porex Technologies, günümüzde bir dizi geçirgenlik ürününün ve bitmiş ürünün dizayn, gelişim ve üretimini yapmaktadır. Porex, müşterilerine her zaman yüksek performanslı, fiyat avantajlı ve kaliteli ürünler sunma amacına sıkı sıkıya bağlıdır.

     Porex’in en spesifik taleplere dahi çözüm sunabilmesinin altında yatan en önemli sebep, Porex’in sahip olduğu malzeme ve kalıp teknolojisidir. Porex, güçlü teknolojisi sayesinde sonsuz çeşitlilikte geçirgenlik ürünleri ve fiber ürünleri geliştirme, üretme imkanına ve bunların yanı sıra çok çeşitli kalıplara, müşteriye özel, patentli teknolojilere ve muhtelif üretim kapasitesine sahiptir.

     Geçirgenlik ürünleri pazarına odaklı 40 yılı aşkın tecrübesi, malzeme- kalıp teknolojisine ve gelişim üzerine yaptığı yatırımlar ile Porex; sektörün gerektirdiği önemli bilgi ve tecrübe birikimini elinde tutmaktadır.

Strangenhäuschen 30
52070 Aachen
Germany
www.porex.com
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.