PAYPER


     PAYPER, 1973 yılında Lleida (Katalonya)‘ da kurulmuş olup Ispanya’ nın otomatik torbalama ve yüksek hassasiyetli tartım cihazları konusunda öncü bir kuruluşudur. PAYPER, ana faaliyet alanı tartım, torbalama, paletleme dizaynı ve imalatı olan esnek ve dinamik bir kuruluş olma özelliğini taşımaktadır.

     PAYPER, günümüzde en büyük Ispanyol torbalama teknolojileri imalatçılarından ve Avrupa’nın önde gelen tedarikçilerinden birisidir. 100’e yakın profesyonel çalışanı ile PAYPER müşterileri için değişen pazar eğilimlerine göre daha az maliyetli, yüksek verimli ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

     PAYPER özellikle Kimyasal, Gıda, Yem, Yapı ve Mineral endüstrilerindeki toz ve granül ürünler için torbalama sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. PAYPER her sektöre göre uygunluğu kanıtlanmış makinalar geliştirmekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bu sistemleri her müşterinin değişik ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir.

    PAYPER aynı zamanda Paletleme Makineleri ile ilgili bütün ihtiyaçları da karşılar ve 200 torba/saat’ten 2500 torba/saat’e kadar olan hızları ile size iyi bir yatırımı garanti eder. Tarım, Gıda, Yapı ve Kimyasal sektörleri için uygun paletleme sistemleri ile bu pazarların ürün kalitesi üretim taleplerini karşılamaktadır.

Farklı Dünya pazarlarında PAYPER markasını güçlendiren konular :

- 3000’den fazla kurulmuş ve çalışan makina tecrübesi

- Üretilen her ekipmanın kalitesi ve güvenilirliği

- Kapsamlı, etkili ve yetenekli satış ağı

- Sunulan anahtar teslimi torbalama ve paletleme sistemleri

- Farklı stratejik ülkelerde bulunan etkili ve müşteri odaklı satış sonrası hizmet ağı.


Pol. Industrial El Segre, Parcela 115
25191 • Lleida
Spain
www.payper.com
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.