KLIKLOK INTERNATIONAL


    Kliklok, 50 yılı aşkın süredir gıda paketleme teknolojisinin önde gelen isimlerindendir. Kliklok üretim gereksinimlerini ve özel ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun ekipmanı seçmeleri için daima müşterileriyle birlikte çalışır.

    Kliklok’un geniş ürün yelpazesi içinde düz karton şekillendirme ve hazır karton şekillendirme sistemleri, otomatik ürün taşıma, ürünü kartonla sarma ve hatsonu makineleri bulunmaktadır.

    Tüm Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Avustralya bölgelerine, İngiltere Bristol’deki tesislerinde yapılan sistemlerle hizmet vermektedir. ABD, Kanada, Güney Amerika ve Asya’daki bazı bölgelere ise ABD- Atlanta’da bulunann Kliklok – Woodman üzerinden hizmet verilmektedir.

    Dondurulmuş ve buzlu gıdalar, tüketime hazır, süt ürünleri, unlu mamüller gibi gıda ürünleri konusunda yılların uzmanlığına sahip Kliklok, müşterilerin sürekli değişen ve artan ihtiyaçlarını her zaman bir adım önde olacak şekilde karşılamaya hazırdır.
    Kliklok , dünya çapında gıda üreticileri için ilk tercih olmayı sürdürebilmek adına her zaman daha fazla emek ve kaynak ayırmaya devam etmektedir.

   Western Drive
   Hengrove Park Estate
   Whitchurch
   Bristol, UK
   www.kliklok-int.com
Copyright @ 2013 Metpak Temsilcilik Dış Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.